خانه / تابلو فرهنگی / نشریه خط حزب الله / بن‌بست وجود ندارد (شماره ۱۴۸ نشریه خط حزب‌الله)
بن‌بست وجود ندارد (شماره 148 نشریه خط حزب‌الله از سایت و برنامه اندرویدی شهدا صالحین پایگاه بسیج شهدا سمنان)
بن‌بست وجود ندارد (شماره 148 نشریه خط حزب‌الله از سایت و برنامه اندرویدی شهدا صالحین پایگاه بسیج شهدا سمنان)

بن‌بست وجود ندارد (شماره ۱۴۸ نشریه خط حزب‌الله)

* صدوچهل‌وهشتمین شماره از نشریه خط حزب‌الله منتشر شد.

* به گزارش خط حزب‌الله، به‌مناسبت هفته دولت رهبر انقلاب روز چهارشنبه با رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت دیدار کردند. در این دیدار رهبر انقلاب در سه محور راه‌کارهایی را برای حل مشکلات کشور مطرح کردند. به‌همین جهت نشریه خط حزب‌الله در سخن هفته این شماره خود با عنوان «بن‌بست وجود ندارد» به این سه محور پرداخته است. در بخشی از متن چنین می‌خوانیم: از نظر رهبر انقلاب، «وظیفه‌ی دولت، مدیریت اقتصادی است.» این مدیریت اقتصادی اما دارای ارکانی است که دو رکن مهم آن، یکی «باز کردن میدان برای فعالان سالمِ اقتصادی و جوانان مبتکر و پرتلاش و برطرف کردن موانع و بهبود فضای کسب‌وکار» است و دیگری «بستن منافذ فساد و برخورد با مفسد». اولی موجب شکوفایی و رونق اقتصادی و ایجاد شغل خواهد شد و دومی، ضمن برخورد با مفسدین اقتصادی، به سرمایه‌گذاران اقتصادی، پیام امنیت و ثبات و آرامش فضای کسب و کار را خواهد داد.

* گزارش هفته این شماره نیز با عنوان «چرا مذاکره با آمریکا نه؟» به چرایی این سؤال که در روزهای اخیر در فضای رسانه‌ای مورد بحث قرار گرفته، پرداخته است.

* همچنین رهبر انقلاب در دیدار شاعران مذهبی‌سرا که در تاریخ ۹۵/۱۲/۵ انجام شد، به‌مناسبت شعر شاعر آئینی، آقای جعفر عباسی، چند دقیقه‌ای درباره‌ی ویژگی کتاب الغدیر، و کار بزرگی که علامه‌ی امینی انجام دادند، بیاناتی فرمودند که خط حزب‌الله برای اولین بار، آن را منتشر کرد.

* اطلاع‌نگاشت این شماره نیز با عنوان «از دولت حمایت می‌کنم اما چک سفید امضاء به کسی نمی‌دهم» با توجه به هفته دولت به بیانات ‌رهبر انقلاب در رابطه با دولت‌ها پرداخته است.

* زندگی بی‌شادی و لبخند زندگی دوزخی است، اسلام چنین انسان‌هایی پرورش می‌دهد، امروز این دعا مستجاب شده است، خودتان را ضعیف نشمرید، زندگی باید با کفاف و راحت بگذرد نه پر خرج و مسرفانه و… عناوین بخش‌های دیگر نشریه‌ی خط حزب‌الله است که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه، این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

* صدوچهل‌وهشتمین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید آیت‌الله علی قدوسی تقدیم شده‌ است.

 

 دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه (A۴)

 دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)

 

منبع: خامنه ای.آی آر

درباره ی miladna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.