خانه / تابلو فرهنگی / مقابله با زورگو (شماره ۱۰۰ نشریه خط حزب‌الله)
مقابله با زورگو (دانلود شماره شماره 100 نشریه خط حزب‌الله از سایت و برنامه اندرویدی شهدا صالحین پایگاه بسیج شهدا سمنان)
مقابله با زورگو (دانلود شماره شماره 100 نشریه خط حزب‌الله از سایت و برنامه اندرویدی شهدا صالحین پایگاه بسیج شهدا سمنان)

مقابله با زورگو (شماره ۱۰۰ نشریه خط حزب‌الله)

 

همزمان با فرارسیدن ایام محرم و هفته‌ی دفاع مقدس، عمده‌ی مطالب شماره صدم نشریه‌ی خط حزب‌الله، به این دو موضوع اختصاص یافته است. انتشار اولین بار بیانات رهبرانقلاب در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان دفاع مقدس در سال ۹۲، و چرا صدام به ایران حمله کرد؟، موضوعات مرتبط با هفته‌ی دفاع مقدس است.

به‌مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان نیز سخن هفته این شماره، با عنوان «چه کسانی امام حسینعلیه‌السلام را شهید کردند»، به آسیب‌های دنیاطلبی و اشرافیت و انحراف برآمده از این دو که منجر به شهادت امام حسینعلیه‌السلام شد ‌پرداخته است. توصیه‌های رهبر انقلاب به مداحان، سه ویژگی مهم هیأت‌های مذهبی، چرا امام حسین علیه‌السلامقیام کرد؟، و جدیدترین استفتائات رهبر انقلاب درباره‌ی نحوه‌ی عزاداری نیز از بخش‌های مرتبط با ایام محرم است. مخاطبین محترم می‌توانند با مراجعه به نشریه، متن کامل مطالبی که ذکر شد را مورد مطالعه قرار دهند.

با توجه به اتفاقات اخیر، واضح است زورگویی طرف مقابل، انتها ندارد بنابراین در مقابل این زورگویی «مسئولین باید به سردمدارانِ رژیمِ فاسدِ ایالاتِ متّحدهی آمریکا اثبات کنند که به مردمِ خودشان متکّیاند و این مردم، یک ملّت مقتدر را تشکیل دادهاند؛ باید اثبات کنند که ملت ایران به برکت اسلام، زیر بار زور نمیرود، در مقابل قدرتها کُرنش نمیکند… در کار مسائل مهمّی که به منافع ملّی کشور ارتباط دارد، عقبنشینی در قاموس جمهوری اسلامی ایران معنی ندارد… دشمن باید این را احساس کند و بداند که زورگویی و قلدرمآبی، هرجای دیگر جواب بدهد، در جمهوری اسلامی ایران جواب نخواهد داد… در قضیهی برجام، هر حرکتِ غلطِ نظامِ سلطه با عکسالعمل جمهوری اسلامی روبهرو و مواجه خواهد شد.»(۱۳۹۶/۰۶/۲۶)

متن بالا بخشی از گزارش هفته‌ی این شماره از نشریه با عنوان «مقابله با زورگو» است که به چرایی مقابله با یاوه‌گویی‌های جدید مقامات آمریکایی و اظهارات آنان درباره‌ی توافق موسوم به برجام پرداخته است.

نظامی مؤمن، خالص، کارآمد و باهوش عنوان تقدیم به شهید این هفته از شماره خط حزب‌الله است. شهید سید موسی نامجو از جمله شهدای حادثه سقوط هواپیمای هرکولوس سی- ۱۳۰  در تاریخ ۷ مهر سال ۶۰ بودند که رهبر انقلاب در بخشی از بیانات خود در مورد این شهید فرمودند: «خداوند درجات شهید نامجو را عالی کند برای ما، دوست خوبی بودند. نظامی مؤمن، خالص، کارآمد و باهوش».

همچنین این شماره نشریه، ویژه‌نامه‌ی ۴ صفحه‌ای هم ضمیمه‌ی خود کرده است. «ویژه‌نامه‌‌ی ۱۰۰+» که به‌مناسبت صد شماره‌ای شدن نشریه‌ی خط حزب‌الله منتشر شده و مروری است بر برترین و مهم‌ترین تیترها و عکس‌نوشت‌های نشریه در این صد شماره.

نسخه تابلو اعلانات

 دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه (A۴)

دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)

منبع: خامنه ای.آی آر

درباره ی miladna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.